/Wyspecjalizowany serwis naprawy komputerów, w którym można naprawić komputery stacjonarne jak i laptopy

Wyspecjalizowany serwis naprawy komputerów, w którym można naprawić komputery stacjonarne jak i laptopy

FixMyPC to bez dwóch zdań renomowany serwis komputerów i laptopów na terenie Kwidzynia. W miejscu tym rzetelni specjaliści mogą naprawić każdy typ notebooka, ultrabooka, albo netbooka. Usunięte zostaną wszystkie awarie i laptop będzie działać tak dobrze jak przedtem. Naprawiane są też wszystkie rodzaje komputerów stacjonarnych, zarówno pod względem napraw, ale też modernizacji. Ze względu na to, że osprzęt zostanie oddany do takiego miejsca jak serwis komputerowy to będzie widocznie udoskonalony.

Abstrahując od faktu, czy będzie chodzić o usługę taką jak: wymiana klawiatury, wymiana matrycy w laptopie, czyszczenie i prace konserwacyjne podejmowane wobec układu chłodzenia, zmiana obudowy w laptopie, czy reinstalacja oprogramowania służącego do zarządzania, wszystko będzie zrobione sprawnie. Natychmiastowe oceny stanu technicznego i efektywne naprawy to cecha rozpoznawcza FixMyPC. Dlatego tak dużo osób przychodzi do tego punktu napraw. Na każdą reparację przyznawana jest rękojmia, a więc nie należy się obawiać, że sprzęt po raz kolejny się zepsuje.

Kwalifikacja pracowników pozwala pozyskiwać istotne dane, które wydawałyby się stracone. Mogą zostać przywrócone informacje z zepsutych nośników, dysków a także pendrivów, jak i powracane są usunięte pliki. W komputerach stacjonarnych wymieniane będą elementy zepsute, a wszystkie konfiguracje dopasowane są do życzeń zleceniodawców. Programiści biorą przykładowo pod uwagę to, czy pecet jest wykorzystywany do pracy biurowej, czy w celach prywatnych.

Kiedy chodzi o laptopy, to usunięte są awarie, modernizowane będą wyeksploatowane podzespoły oraz ma miejsce konserwacja, gdy jest taka potrzeba. Wszystkie dane znajdujące się na komputerach traktowane są jako poufne. Na każdą reparację uzyskuje się całą bazę materiałów. Każdy klient dostaje również wytyczne odnośnie tego, w jaki sposób zrobić użytek ze sprzętu. Dodatkowo, zleceniodawcy mają okazję również zrobić użytek ze świadczeń kuriera. W trakcie reparacji pracownicy z FixMyPC korzystają tylko z oryginalnych zamienników.