/Zajęcia z tańca dla dorosłych w szkole tańca AD

Zajęcia z tańca dla dorosłych w szkole tańca AD

Zajęcia z tańca dla dorosłych w szkole tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych a także pilates. Każdy z tańców jest precyzyjnie opisany, dlatego nikt nie ma wątpliwości na co się zdecydować. Można także zapisać się na niezobowiązującą lekcję w ramach prezentacji. W wypadku współczesny taniec zajęcia przebiegają w grupach. Można także zapisać się na treningi indywidualne. Nauczyciele za każdym razem dbają o to, by tok zajęć był dopasowany do umiejętności uczestników.

Stale objaśniają także rozterki tancerzy. Można zapisywać się na zajęcia dla początkujących albo dla zaawansowanych, zależności od tego, jakie tancerz ma kompetencje. Kadra instruktorska zabiega o to, by nauka tańca była czymś więcej niż tylko treningiem. Dba o to, żeby każdy miał okazję poprzez taniec wyrażać siebie.

Szeroka gama zajęć sprawia, że każdy znajdzie najlepsze treningi dla siebie. To nie tylko możliwość rozwijania się w tańcu, lecz też budowania nowych relacji z osobami, które podzielają wspólną pasję. Nauczyciele od początku zabiegają, żeby osoby które pojawiają się na zajęciach stworzyły zaangażowaną społeczność. Szkoła tańca AD przygotowuje także systematyczne imprezy. O tym, w jaki sposób to miejsce funkcjonuje można doinformować się ze strony www. Cennik świadczeń podany jest na stronie. Na treningi można umawiać się telefonicznie albo za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Doświadczeni nauczyciele dbają, żeby kursanci poczuli się swobodnie. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z działu Aktualności na stronie. W studio AD odbywają się także zajęcia dla dzieci: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga oraz trening tancerza. Można więc się tutaj zapisać niezależnie od wieku.