/Zalecenia powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego

Zalecenia powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego

Rekomendacje związane z wykonaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem zabiegu. Ponadto, można je zobaczyć na witrynie gabinetu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć w takiej sytuacji przekonanie, że wszystko zostanie wykonane idealnie. Ważne jest to, aby dobę przed zabiegiem nie przyjmować leków rozrzedzających krew oraz nie pić alkoholu. Przez co najmniej tydzień po zabiegu miejsce poddawane pigmentacji trzeba traktować nad wyraz delikatnie. Przez 30 dni nie można korzystać z sauny, korzystać z solarium oraz skorzystać ze SPA. Kolor pigmentu może stabilizować się nawet 4 tygodnie.

Trwałość make upu będzie przedłużona, jeśli będzie stosować się odpowiednie kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem UV. W zależności od tego, czy zrobiony jest makijaż permanentny brwi, oczu, bądź ust wskazane są również rekomendacje szczegółowe, o jakich warto pamiętać. Doświadczone kosmetyczki dokładnie także poinformują klientkę o tym, kiedy nie musi się zdecydować na ten zabieg, omawiając wszystkie przeciwwskazania. Panie mają pewność, że oddają się w specjalistyczną opiekę, gdyż doświadczone kosmetyczki regularnie śledzą trendy w obrębie makijażu oraz medycyny estetycznej, co przekładają na codzienną pracę.

Każda kosmetyczka wykonuje zabiegi w przyjemnej oraz atmosferze, korzystając z sprawdzonego osprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Wyjątkowo rozbudowana jest oferta oferta dotycząca make upu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi robi się techniką: ombre, cienia lub pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej lub powieki dolnej. W studio wykonywane są w cenie korekty dla wszystkich typów makijaży.