/Zaplecze IT dla każdej branży

Zaplecze IT dla każdej branży

Wszechstronne pomysły IT dla każdego proponuje ABS Admin. Posiadający zaplecze zawodowe zespół pracowników sprawuje kontrolę nad wszystkimi zadaniami całodobowo, co jest szczególnie istotne dla zleceniodawców. Rzetelne wsparcie merytoryczne i praktyczne pozwala zachować spokój o losy firmy. Odpowiednio przygotowani administratorzy troszczą się o to, aby regularnie pilnować infrastruktury.

Marka ABS Admin ma do zaoferowania dużo świadczeń. Można na przykład decydować się na jedną z nich lub na równoczesną realizację kilku. W takiej sytuacji ma się większą gwarancję, że wszystko zostanie wykonane wprost w taki sposób, jak nam na tym zależało. W głównej mierze obsługa informatyczna Katowice bazuje na tym, że prowadzone jest poradnictwo techniczne w zakresie IT, planowanych modyfikacji, bądź kupna
sprzętu.

Zespół programistów projektuje też dedykowane witryny online. Poszerzony backup opiera się na tym, że tworzone są polityki bezpieczeństwa, plany ewentualnego odzyskiwania, a także dopilnowana jest opieka nad powstawaniem kopii zapasowej. Klient może też liczyć na robienie rzetelnych weryfikacji bezpieczeństwa. Za każdym razem, po ich skontrolowaniu wdrażane są właściwe modyfikacje. Można w dodatku korzystać z usługi projektowania aplikacji mobilnej.

Administracja serwerem opiera się natomiast na tym, że robione są podstawowe rozkłady i możliwa jest stała obsługa serwera. Kompleksowe rozwiązania na stronie oraz poza stroną opierają się na pracach przeprowadzanych przez dedykowanego specjalistę. Dlatego kontrahenci ABS Admin nie mają powodów do zaniepokojenia. Każdy, kto nie ma zamiaru zajmować się zagadnieniami technicznymi we własnej firmie ma okazję korzystać z usług firmy posiadającej dziesięcioletni staż. Obsługa Abs Admin prowadzona jest w Katowicach i w Częstochowie. Poza administrowaniem serwerami można też spodziewać się serwisu sprzętu technicznego, o ile będzie taka konieczność. Cyklicznie wykonywane są również nadzory bezpieczeństwa i testowanie legalności odnośnie oprogramowania. Nad wszystkim czuwa zespół fachowców.