/Zatroszcz się o bieliznę – biustonosze dla pań

Zatroszcz się o bieliznę – biustonosze dla pań

Biust to jeden z bardzo dobrych elementów kobiecego ciała, którym jesteśmy w stanie szczycić się właściwie przy każdej okazji. Skutkiem tego właśnie jako kobiety, posiadające ten zachwycający dar powinnyśmy dbać o swoje piersi z olbrzymią cierpliwością, a nieraz wprost poświęceniem. Stosowny ubiór, makijaż, uczesanie i to nie wszystko, albowiem pomocny jest jeszcze słuszny biustonosz, który uwydatni to co wypada, tam gdzie należy i spowoduje, że będziemy wyglądały bezbłędnie. Ciężko niemniej jednak odkryć biustonosz, który będzie dla nas dobry, albowiem każda z nas ma inny rozmiar biustu i inne preferencje. Jednakże nowości ze świata mody donoszą, iż nasze koszmary i senne zmory mogą odejść w niepamięć, bowiem istnieje biustonosz niemal profesjonalny – bardotka. Bardotka to typ biustonosza, jaki definiuje się jako push-up – sprawdź także biustonosze Felina. Dzięki swojej nadzwyczajnej konstrukcji oraz gruntownie wyprofilowanym miseczkom, nadaje się najzwyczajniej w świecie dla każdej kobiety oraz na każdą okazję, do każdej, nawet najbardziej obcisłej i skąpej sukienki czy bluzki.

Bardotka to biustonosz komfortowy oraz elegancki. Bielizna damska, pomimo tego, że ukryta pod zewnętrznym strojem ma za zadanie zdobić kobietę. Źle dobrana bielizna nie spełni tego zadania, wprost przeciwnie – szpeci.

A możliwości wyboru jest przecież dużo i to w rozmaitych kategoriach cenowych. Nie zawsze poprawnie dobrana bielizna musi oznaczać tę z najwyższej półki. Przyzwoicie dobrana bielizna to tak, która podnosi plusy oraz umiejętnie maskuje niedoskonałości. Niestety, w Polsce umiejętność dobierania stanika nie jest powszechna ani tym bardziej przekazywana z matki na córkę. Wybór trafnego biustonosza wypada rozpocząć w domu, od dokonania pomiarów. Mierzy się obwód pod biustem. Przy czym – uwaga, mierzy się go na wydechu, ciasno. To niezmiernie ważne, ważniejsze aniżeli sam obwód biustu.

Różnica pomiędzy obwodem biustu a pod biustem określa wielkość miseczki. Mierzenie to podstawa, z którą trzeba udać się do punktu sprzedaży. Tam należy poprosić o biustonosze w przeróżnych fasonach, nawet jeżeli są inne aniżeli te, które najczęściej się nosi. Przymierza się w pierwszej kolejności miseczkę. Przykłada się je do piersi. Miseczka powinna obejmować całą pierś, musi sięgać aż pod pachy. Ubierając następne modele wypada się pamiętać, by adekwatnie dopasować długość ramiączek – nie mogą ostawać nad ramiona o wiele bardziej aniżeli trzy – cztery centymetry.