/Zrealizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie

Zrealizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie

Zrealizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie to jeden z przejawów tego, w jaki sposób kompleks ten wypełnia wysokie standardy. Kompleks funkcjonuje w Rzeszowie, w dobrej lokalizacji. Dlatego prosperują tutaj nie tylko punkty sprzedaży. Na dodatek wieczorami można wyjść do klubu muzycznego. Turyści oraz klienci biznesowi mogą zatrzymać się na terenie hotelu. Nowoczesna galeria w Rzeszowie sprzyja także rozwijaniu funkcji rekreacyjnych oraz wykreowaniu jak najlepszych postaw wśród regionalnej społeczności.

Klub Sportowy Millenium Hall proponuje na przykład zajęcia z judo, muay thai, albo sporo zajęć dla młodzieży. Na obszarze obiektu prosperuje również centrum medyczne LUX MED, zapewniające wszechstronną opiekę zdrowotną. Można w tym miejscu zrobić sporo badań diagnostycznych. W CALYPSO Fitness można poćwiczyć na ogromnej powierzchni na: 24 bieżniach, 16 orbitrekach, a także na 6 rowerach treningowych. Dla sportowców dostępne są też: duża aula do ćwiczeń fitness, strefa funkcjonalna, wolne ciężary, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie.

Na witrynie obiektu można obeznać się z mapą oraz z opisem dostępnych stref z jakich można korzystać będąc w Millenium Hall. Na terenie Milleniujm Hall funkcjonuje także centrum biznesu, realizujące światowe standardy. To idealne miejsce do przygotowania ważnych spotkań o tematyce biznesowej.

Sporym walorem, rekomendowanym przez kupujących jest to, że Millenium Hall oferuje karty podarunkowe. To podarunek dla bliskiej osoby albo funkcja nagrody dla pracowników. To idealne rozwiązanie, tym bardziej że z karty można skorzystać we wszystkich punktach handlowo – usługowych w obiekcie. Osoby, które lubią styl miejskiego życia cenią to, że w Millenium Hall w okresie wiosenno – letnim na skwerze rozkładają się ogródki letnie. Natomiast, w porze zimowej funkcjonuje lodowisko. Systematycznie organizowane są eventy, pokazy mody oraz występy muzyczne. Atrakcyjność obiektu przejawia się na dodatek w tym, że sztuka i kultura są dostępne dla wszystkich.