Chłopi oraz chłopaki

 

Chcesz zaistnieć w branży, zamów balony reklamowe ze swoim logo. Reklamowe balony ? otwierają firmie Twojej drzwi na handlowe salony.
Zamów nadruki na balonach  – zaistniejesz na salonach. Nic nie dają bony i talony ? reklamę firmie Twojej zapewnią balony.
Jeśli masz wizję rozwoju swojej firmy ? zamów balony reklamowe. Instrukcja! Balony gazem trzeba napełnić i tak marzenia swoje spełnić!
Chcesz zabłysnąć? Raz, dwa, trzy! Zamów balony! Idź na całego, zabierz żonę i wnuki! Idź do firmy, zamówcie na balonach nadruki.

Achmad o imieniu Kalif siedział na swoim wielbłądzie trzymał w ręku Balony Reklamowe. Wiatr północno zachodni przeczesywał grzywę wielbłąda uwalniając woń tego czterokonnego zwierzęcia na pobliską wioskę. Chłopi oraz chłopki którzy na codzień zajmowali się Nadrukiem na Balonach, zostali zmuszeni do ucieczki gdyż w powietrzu unosiła się atmosfera którą trudno umieścić w Balonie. A to miasto właśnie było znane z Balonów, balony były na każdym kroku i nie mowie o balonach dziewek, tylko o balonach z tworzywa silikonowego. Pracował tam również Jac zwany ciepłym, miał on na drugie imię Balon, słyną on z niezwykłego pogodnego usposobienia nie tylko do dzieci, czy starszych ale do osobników męskich. Nadruki na Balonach miał w małym palcu u nogi, podobno pewnej nocy nałożył na koło zwrotnikowe ponad 15 000 balonów, dysząc przy tym do księżyca. Każdy Balon po tej nocy miał intensywne kolory, a Nadruki na Balonach lśniły w gęstej atmosferze jego wysiłku.

 

 

 

Dodaj komentarz