Słodycze reklamowe dla Ciebie

Każdy kto raz spróbował słodyczy reklamowych, doskonale wie że wyróżniają się one wyszukanym smakiem, perfekcyjną jakością oraz starannością wykonania. Na każdym etapie produkcji słodyczy reklamowych od stworzenia projektu aż po wykonanie, panuje najwyższy poziom higieny, jakości oraz wybornego smaku.

Szósty sierpnia czterdziestego piątego roku. Nad Hiroszimą pojawia się błysk a po chwili tysiące mieszkańców miasta zostaje pokryte słodyczami reklamowymi. Dzień wcześniej w amerykańskiej bazie wojskowej ktoś myli paczkę Little Boy z paczką z napisem słodycze reklamowe.

Pani Alina czekała na autobus już siódmy dzień. W torebce po słodyczach reklamowych widać  było dno, a tylko to stanowiło jej jedyny posiłek. W końcu odważyła się wyjrzeć na ulicę. Kierowca ogromnego osiemnastu kołowego tira wiozącego słodycze reklamowe nawet nie poczuł dostającego się pod koła ciała staruszki.

Marcel i Jolanta cieszyli się na myśl, że w lodówce jest jeszcze do rozpicia ostatnia flaszka taniego samogonu, choć na przegryzkę zostały im tylko słodycze reklamowe. Byli w ciężkim szoku, gdy okazało się, że poza pustą flaszką nie ma nawet słodyczy reklamowych.

?Dla babci i dziadka ? przepyszna czekoladka?. Jakim to to cudownym i oryginalnym prezentem będą słodycze reklamowe dedykowane naszym najbliższym , na pewno wywołają uśmiech na twarzy, wzruszą dorosłych i ucieszą maluchów.

Dodaj komentarz