Torby z twoim nadrukiem

Czy wiecie Państwo o tym, że idąc z papierową torebką pełną zakupów możecie komuś zrobić dobrą reklamę? Jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy, to powinniście koniecznie zainteresować się tym tematem. Marketing z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej i wiele osób dbających o PR swoich kontrahentów doszło do wniosku, że robiąc im reklamę na torbie papierowej mogą zarobić sporo pieniędzy. Tak samo uważamy my, a skoro zajmujemy się reklamą od wielu lat, to warto zainteresować się tym, co mamy do powiedzenia. Tematem naszej witryny jest reklama, ale taka prosta i skuteczna. Czy istnieje coś takiego jak prosta i skuteczna reklama? Tak, a dodatkowo może być też tania. Torby papierowe to dzisiaj absolutny hit jeśli chodzi o reklamę i przyjrzyjmy się im przez dłuższą chwilę. Wiemy z doświadczenia, że bardzo wiele osób uważa, iż reklama powinna być droga. Ale czy jest sens wydawać setki tysięcy złotych na spoty reklamowe w telewizji, kiedy torby papierowe mogą nam zagwarantować podobny efekt? No właśnie. Nie ma sensu inwestować zbyt wielu pieniędzy w coś, co niekoniecznie musi zadziałać jak trzeba. Torby reklamowe to historia na wiele książek. Sprawdzają się one w wielu krajach na świecie i będą skuteczne jeszcze przez wiele lat. Czego potrzebujemy, aby wystartować z taką reklamą? Przede wszystkim potrzebujemy projektu graficznego na naszą torbę reklamową. Koszt wykonania takiego projektu jest bardzo niski, dlatego wydaje się to bardzo dobrym rozwiązaniem. Mnóstwo osób jest zdania, że ulotki reklamowe też są ciekawe. Jeśli porównać skuteczność ulotek do skuteczności toreb papierowych, to wyniki powinny pojawiać się same – torby są o wiele bardziej skuteczne i każdy to poświadczy. Jeśli jesteście początkującymi przedsiębiorcami, lub bardziej doświadczonymi biznesmenami to wiecie, że reklama jest dźwignią handlu. Nie da się wypromować produktu nie pokazując go nikomu. Pamiętajcie, że widoczność ma znaczenie i każda forma umieszczenia loga lub reklamy na jakimkolwiek produkcie / reklamówce / torebce zawsze znajdzie odzew. Istotnym jest fakt, że torby papierowe z nadrukiem charakteryzują się lekkością oraz łatwopalnością. Co ma jedno do drugiego, a w konsekwencji do reklamy? No właśnie. Zastanówmy się nad tym, dlaczego wielu producentów toreb reklamowych umieszcza na nich małe draski do odpalania zapałek. Robi się to tylko w jednym celu, aby umieścić reklamę w dużym formacie obok tej draski. Zanim ktoś rozpali papierem w kominku, to dokładnie zapozna się z reklamą na niej zawartą. Majstersztyk marketingowy. Torby papierowe z nadrukiem zyskują coraz większą popularność i już za kilka lat będą bardzo powszechne. Skoro już dzisiaj ta forma reklamy zyskuje coraz większe uznanie, to czemu nie zainteresować się nią za w czasu, zanim stanie się powszechna? Jeśli dopiero rozkręcacie swój biznes, to ta forma reklamy będzie dla Was absolutnym strzałem w dziesiątkę.

Mistrzowie marketingu są zdania, że proste formy przekazu bywają znakomite, ale podstęp jest jeszcze lepszy. To pewnie dlatego większość toreb papierowych posiada narysowaną draskę do podpalania. Papier jest świetnym materiałem do palenia w piecu lub kominku, ale po co rysować na nim draskę? Pewnie dlatego, żeby reklama była jeszcze bardziej widoczna. To się nazywa chwyt marketingowy, który działa już od wielu lat i działał będzie nadal Bardzo istotny jest fakt, że statystycznie rzecz biorąc torby z nadrukiem są dużo bardziej skuteczne od reklamy w telewizji, a do tego niezwykle tanie. Jeśli koszt jednego spotu telewizyjnego kosztuje około 50 tysięcy złotych i ogląda go średnio milion Polaków, to zakup 10 000 toreb reklamowych da nam gwarancję, że reklama zostanie zauważona przez przynajmniej 100 – 200 tysięcy osób. Telewizja jest ogólnokrajowa, zaś punkty gdzie można dostać torbę papierową tylko regionalna. To jest właśnie moc reklamy. Niestety, ale do niedawna Polska była krajem bardzo zamkniętym na nowości ze Stanów Zjednoczonych. Przypomnijcie sobie oglądane do niedawna filmy amerykańskie i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy widzieliście kiedykolwiek w Polsce takie torby z nadrukiem jak na filmach w USA? Zapewne takich torebek nie widzieliście, dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że ktoś w końcu postanowił zainteresować się tym tematem i wprowadzić do Polski ten bardzo praktyczny produkt. Nie ma sensu nosić reklamówek z plastiku, które rozkładają się średnio … kilkaset lat. Torba z papieru jest bardzo ekologiczna, można nią rozpalać w piecu a dodatkowo kosztuje bardzo mało pieniędzy. Istotny jest fakt, że coraz więcej firm zaczyna się zajmować produkowaniem takich materiałów reklamowych. To musi świadczyć o skuteczności oraz zapotrzebowania rynku. Każdy torby papierowe producent wie, że reklama w prostej postaci daje najlepsze efekty. Różnego rodzaju ulotki, billboardy lub tablice informacyjne mogą przynieść naprawdę sporo klientów. Pewnie większość z Waszych znajomych, którzy zdecydowali się otworzyć działalność gospodarczą jest zdania, że muszą kupić ulotki i je rozdać. Wiadomo, że same ulotki nie są tak skuteczne jak torby z papieru, ale to wszystko ma związek ze statystykami. Przyjrzymy się, jak torby reklamowe z nadrukiem robią furorę w stolicy. To właśnie tam w większości sklepów możecie dostać za darmo papierowe torby. Statystycznie rzecz biorąc każdy mieszkaniec stolicy przynajmniej raz dziennie ma kontakt z taką formą reklamy. Na 100 toreb blisko 90 jest zauważanych przez ludzi obcych, którzy przyglądają się logu oraz hasłom marketingowym. Wniosek? Ta reklama działa i to bardzo dobrze.

Kilka zdań podsumowania. Reklama jest dźwignią handlu. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wiadomym jest fakt, że reklama powinna być bardzo skuteczna. Tylko w ten sposób znajdziemy dla siebie klientów oraz koniec końców uda nam się sprzedać jakiś produkt. Pewnie Państwo myślicie, że skuteczna reklama jest bardzo droga, choć w rzeczywistości tak nie jest. Wystarczy wydać zaledwie kilkaset złotych aby otrzymać coś ciekawego, skutecznego i wiarygodnego. Z doświadczenia wiemy, że wszelkiego rodzaju kampanie mailingowe, lub nawet kupowanie bannerów na aukcjach internetowych nie będzie tak skuteczne, jak proste torby z papieru. Jeśli nam nie wierzycie, to poczytajcie opinie na temat tej raklamy w sieci. Znajdziecie same pozytywne informacje. Warte uwagi jest również to, że młodzi przedsiębiorcy będą mieli lepszy start dzięki reklamie na torebkach. Wiele firm oferuje im bowiem zniżki. Zainteresowanych zachęcamy do przeglądania naszego serwisu.

Torby z nadrukiem mają bardzo wiele ciekawych właściwości. Jeśli szukacie dobrej reklamy, a nie chcecie wydawać na nią zbyt wielu pieniędzy, to torba będzie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy przejechać się do pierwszej lepszej firmy oferującej tworzenie grafiki komputerowej i poprosić o stworzenie wzoru na torby reklamowe. Po dwóch, trzech dniach otrzymujecie wykonane zlecenie i idziecie do firmy zajmującej się produkcją materiałów papierowych. Tam składacie zamówienie na kilka tysięcy torebek i koniec. Wasze torby papierowe producent są już gotowe. Zastanawiająca jest cena za taką usługę. W większości przypadków firmy zajmujące się produkcją toreb papierowych za stworzenie dowolnej reklamówki nie żąda aż tylu pieniędzy, ile oczekują firmy zajmujące się produkcją ulotek reklamowych. Za ulotki trzeba zapłacić około 200 złotych / 1000 sztuk. To zbrodnia. Firmy zajmujące się papierem aż tyle pieniędzy nie żądają.

Torby reklamowe z nadrukiem to hit, który przyjechał do nas ze Stanów Zjednoczonych. Musicie Państwo wiedzieć to, że reklama naprawdę jest źródłem klientów, dlatego każda jej forma jest pożądana. Pewnie większość z Was myśli, że na reklamę trzeba wydawać grube miliony złotych, ale tak być nie musi! Wystarczy kilka tysięcy i macie reklamę tak wspaniałą, jak żadna inna firma. Młodzi ludzie zaczynają dostrzegać, że to co jest modne w USA i zostanie przywiezione do nas także zrobi furorę. Dokładnie tak jest. Skoro coś działa w odległym kraju, to u nas także zadziała ale pod warunkiem, że odpowiednio do tego produktu podejdziemy.

Pewnie się Państwo domyślacie, że reklama wcale nie musi być kto wie jaka. Tak naprawdę, to cały sukces reklamy oparty jest na prostocie. Nie ma sensu wydawać kroci na reklamy w telewizji, które de facto i tak nie działają, skoro można wydać tych pieniędzy mniej, ale otrzymać w zamian coś, co będzie musiało działać. Naszym zdaniem sukces tkwi w prostocie. Jeśli przyjrzymy się statystykom, to z łatwością zauważymy, że za kilka lat praktycznie każda firma będzie korzystała z toreb reklamowych, a nie z telewizji, bo skuteczność ta sama a ceny drastycznie się różnią. Wiemy z doświadczenia, że młodzi ludzie podejdą do tematu takiej reklamy bardzo pozytywnie, zaś osobom starszym trzeba będzie wytłumaczyć to zagadnienie inaczej. Obojętne w jakim jesteście wieku – reklama jest potrzebna każdej osobie, która ma coś na sprzedaż, lub chce zaoferować usługi. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przeglądania naszej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas wiele ciekawych informacji.

Ciekawy design

Wiele osób patrzy na to jak dana reklamówka wygląda. Jeśli chodzi o zwykłe jednorazówki to nie widać na nich tak dobrze logotypu marketu czy firmy w której robimy zakupy. Co innego jest w przypadku toreb wykonanych z papieru. Takie torby papierowe z nadrukiem są znacznie bardziej designerskie, a co za tym idzie modniejsze i ciekawsze. Nie da się ukryć, że mają również wiele innych zalet jeśli chodzi o wygląd. Dostępne są w różnych kolorach, o różnych grubościach papieru i oczywiście z ciekawymi logotypami, ale to ostatnie już zależy od sklepu w którym robisz zakupy, ponieważ markety w ten sposób także się reklamują. Wykorzystując użyteczność takich toreb, właściciel sklepu decyduje się na umieszczenie na nich swojego logo oraz nierzadko danych odnośnie ulicy czy też swoje chwytliwe hasło. W ten sposób zwykłe, szare torby zamieniają się w różnokolorowe, ciekawe torby reklamowe. Każdy klient po zrobieniu zakupów, pakuje je do fajnej torby z papieru, która mimo ciekawych rysunków posiada także nazwę Twojego sklepu. Po zapłaceniu i spakowaniu zakupionych produktów wychodzi ze sklepu i przemierza ulice miasta. W związku z tym, że torba ma ciekawy wygląd i skutecznie maskuje swoją zawartość, przechodnie mimowolnie na nią spoglądają. Należy tutaj nadmienić, że każdy z nas, a przynajmniej większość ludzi to wzrokowcy, którzy jak zobaczą coś ciekawego muszą to mieć, lub po prostu sprawdzić skąd przechodzeń ją nabył. W ten sposób torba z nadrukiem Twojej firmy obejdzie ulice miasta i będzie świetną reklamą. Dlatego też podczas zamawiania takich toreb, postaw na ciekawy design, a z całą pewnością przyciągniesz uwagę klientów.

Jaki to koszt?

Owszem, nie da się ukryć, że każdy z przedsiębiorców patrzy na koszty wszelkiej inwestycji. W przypadku toreb z papieru koszt jest relatywnie niski, dlatego też coraz większe grono przedsiębiorców decyduje się na te zmianę. Warto jest jednak zaznaczyć, że najtaniej wyjdzie, jeśli złożymy zamówienie bezpośrednio u producenta. Jeśli nie wiesz jak wyszukać stronę producenta, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „torby papierowe producent”, a pokaże Ci się cała lista serwisów. W ten sposób możesz przebierać i wybrać ofertę najbardziej odpowiednią dla Twoich potrzeb. Każdy przedsiębiorca chce bowiem niskim kosztem poszerzyć zasięg reklamy, a tego rodzaju torby z pewnością będą najlepszym oraz najtańszym rozwiązaniem. Coraz więcej osób się do nich przekonuje, dlatego też jeśli jeszcze w swoim sklepie oferujesz zwykłe reklamówki z folii, to czym prędzej zamień je na torby reklamowe z nadrukiem, które jeszcze lepiej ukażą Twoje firmowe logo. Pamiętaj, że na przeźroczystych reklamówkach nie widać tak dobrze wszystkich niezbędnych dla potencjalnego klienta informacji o sklepie, a na torbach papierowych są one dużo bardziej wyraziste. Ponadto wystarczy spojrzeć jak układa się foliowa reklamówka zapakowana po brzegi, a jak torba papierowa. Chyba wszystko w tym temacie już wiadomo, więc teraz czas na wielkie zmiany!

Co w nich nosić?

Co można spakować w taką torbę wykonaną z papieru? Dosłownie wszystko! Najczęściej jednak wykorzystuje się je dzisiaj w sklepach z ciuchami oraz butami. Zwykle torby papierowe z nadrukiem firmowym sklepu są bardzo zauważalne. Niektóre marki stawiają na klasę i potrafią zakupić u producenta toreb na prawdę ciekawe projekty. W ten sposób taka torba staje się nie tylko praktyczna, ale także i ciekawa w wyglądzie, co dodatkowo przypada do gustu klientom. Jeśli torebka jest ciekawa, to z całą pewnością klient zdecyduje się na jej użycie przy kolejnych zakupach. W ten sposób reklama firmy będzie trafiała do coraz to większego grona potencjalnych klientów, którzy zachwycając się ciekawym designem na torbie z pewnością poszukają informacji odnośnie firmy czy sklepu w którym została ona nabyta.
Podobnie jest jeśli chodzi o sklepy z alkoholem. Wiadomym jest, że zakupiony towar tego rodzaju powinien być odpowiednio zapakowany. Tutaj idealnie sprawdzą się torby z nadrukiem wykonane z papieru. W związku z tym, że papier nie jest materiałem przeźroczystym, sprytnie zamaskują zawartość. Co więcej do towarów butelkowych znajdziemy specjalne torby wykonane pod wymiar i objętość. Mogą więc być idealną formą opakowania prezentu.

Gdzie można je nabyć?

Solidnie wykonane torby z papieru, które posiadać będą nadruk firmowy w postaci logo lub jakiejś treści warto jest zamówić u producenta. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko sporo gotówki, ale także będziesz miał gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. Nie da się ukryć, że zamawiając torby papierowe producent musi otrzymać projekt logo jaki ma być na nich umieszczony. Jeśli jednak postawisz na solidną firmę, prawdopodobnie będzie mógł liczyć na ich pomoc. Nie każdy przecież wie jak skutecznie zainteresować towarem klienta, przez to producenci toreb z papieru posiadają szeroką gamę propozycji na skuteczne logo reklamowe. Co więcej, przy składaniu zamówienie warto jest postawić od razu na większe ilości. Dlaczego? Otóż torby reklamowe z nadrukiem schodzą na prawdę bardzo dobrze. Coraz więcej osób chce przyczynić się do ekologicznego rozwoju i w ten sposób przy najmniej co piąty klient decyduje się na wybór torebki papierowej zamiast foliowej. Dodatkowym atutem jest także fakt, że przy zamówieniu na większa ilość zawsze można liczyć na zniżki. Chociaż w tej kwestii cena nie jest wcale wygórowana, wręcz można by powiedzieć, że przybliżona do zwykłych reklamówek. Tak więc sam fakt powinien dać Wam jasno do myślenia, że nadszedł już czas na zmiany. Ekologiczne torby wykonane z papieru mogą zapewnić Wam jeszcze większą popularność i co najważniejsze konkurencyjność w branży. Sprawdź sam jakie są ceny u producentów, a zobaczysz jak niewiele trzeba aby zmienić złe nawyki, zarówno u siebie jak i u swoich klientów. To właśnie od przedsiębiorców zależy, czy zdecydują się pomóc rozwijać w społeczeństwie ekologiczne nawyki. Zróbmy niewielki krok w tym kierunku i zamieńmy plastikowe reklamówki na bardzo ekologiczne torebki wykonane z papieru. W ten sposób wspólnie przyczynimy się do ochrony środowiska, któremu to właśnie zawdzięczamy swoje życie.

Dodaj komentarz